ŠKOLSKÝ REPREZENTAČNÝ PLES

Plesali sme v plnom prúde

Ples Základnej školy na Školskej ulici sa teší dlhodobej obľube a má svojich skalných i celkom nových fanúšikov.

Začiatkom tohto školského roku sme zvažovali, či zachováme alebo pochováme tradíciu najstaršieho podujatia  našej školy – školský ples. Rozhodli sme sa pre prvú možnosť.

Nezľakli sme sa ani náročnej prípravy a organizácie. Už po novom roku sme rozbehli naplno prípravy. Šikovné ruky našich pedagógov i žiakov vyčarovali v sále domu kultúry peknú výzdobu, za pomoci pracovníkov DK výbornú večeru. Stačilo sa nahodiť do gala, priniesť si dobrú náladu a zábava sa mohla začať.

17. február 2012, 19.00. Sála domu kultúry sa naplnila zábavychtivými návštevníkmi. Plesové šaty, nádherné účesy prítomných dám, vyobliekaní páni podčiarkli slávnostnosť tejto chvíle. Každý si prevzal čašu šampanského, usadil sa na svoje miesto. Nasledoval privítací prejav zástupkyne školy Mgr. Ľ. Pernišovej, poďakovanie sponzorom, vďaka ktorým  bola na plese bohatá tombola. A zábava mohla začať.

Dnes už vieme, že prítomní hostia sa výborne bavili až do skorých ranných hodín. A vieme i to, že tradíciu školského plesu zachováme i do budúcnosti. Dovidenia o rok, priatelia.