Náš ŠKD :)

Charakteristika ŠKD

Náš školský klub detí je súčasťou plnoorganizovanej základnej školy, umiestnený v samostatnej budove spolu so školskou jedálňou. V školskom klube máme 50 detí zaradených do 2 oddelení.

Deťom poskytujeme priestor pre oddych a relaxáciu, vytvárame podmienky pre prípravu na vyučovanie a podporujeme tvorivosť detí v záujmových činnostiach. Pre pohybovú aktivitu detí využívame viacúčelové školské ihrisko s umelým povrchom a telocvičňu školy. Priestory máme okrem moderného nábytku vybavené počítačovou technikou, stolovými a spoločenskými hrami, pomôckami na kreslenie a tvorivú činnosť a športovými potrebami.

Okrem našich tradičných akcií ako sú „Jablkové hody“,  „Deň zdravej výživy“ a „Deň mlieka“ sa aktívne zapájame s deťmi do akcií ktoré pripravuje mestská knižnica a CVČ Relax.